Miłosne wróżby i zaklęcia

Wróżba z kamieniami

Wróżba z kamieniami to bardzo stara wróżba, prawdopodobnie mająca swoje korzenie jeszcze w czasach atlantydzkich. Z czasem rozpowszechniła się po całym świecie. Siłę i moc kamieni znano już w zamierzchłych czasach i uważam, że jest to jedna z najlepszych, miłosnych wróżb .... Wróżba z kamieniami »

Miłosne wróżby z płomienia świecy

To prawdopodobnie transformacja starej XV-wiecznej wróżby. Wówczas w garnek wypełniony ziarnem wkładano gromnicę i na podstawie jej płomienia przepowiadano przyszłość .... Miłosne wróżby z płomienia świecy »

Recepty na miłość

Jeśli mężczyzna, na którym Ci zależy, zamierza spędzić wieczór walentynkowy bez Ciebie, spróbuj wzbudzić jego miłość za pomocą magii ... Recepty na miłość »

Zaklęcia miłosne

Miło jest otrzymać od ukochanej osoby dowód uczucia, ale niekiedy trzeba się o to postarać. Magia ma w swoim arsenale kilka odpowiednich zaklęć. "Nie wierzę w magię" - oświadczyła ... Zaklęcia miłosne »

Ormiański rytuał na zatrzymanie miłości

Jeśli czujesz, że uczucie twojego kochanka zaczyna powoli gasnąć, spróbuj pomóc losowi To ormiański rytuał na zatrzymanie miłości, stosowany również przez Cyganów ... Ormiański rytuał »

Dla samotnych serc

To bardzo silne czary. Nie wolno jednak tym sposobem próbować odzyskać dawnego kochanka, jeśli jego uczucie do nas już ... Dla samotnych serc »

Ulecz zranione serce

To bardzo prosty przepis, ale naprawdę skuteczny.Weź kilka listków melisy (koniecznie świeżej), szklany puchar i o dowolnej ... Ulecz zranione serce »

Na rodzinny kłopot

Ten rytuał pomoże zachować szczęście i harmonię w rodzinie. Należy odprawić go w dzień, kiedy świeci słońce, a Księżyc jest pierwszej ... Na rodzinny kłopot »

do-gg.pl ©  2010 wszystkie prawa zastrzeżone